Smrť pre lásku. Lukáša (†24) prešiel autom a dobodal

Zdroj: TV JOJ

08.08.2012 09:53 | krvavá dráma sa odohral v noci z pondelka na utorok v Šarišských Michaľanoch. 24-ročný mladík tam zomrel priamo pri ceste. Vodič auta ho najskôr zrejme úmyselne zrazil a potom dobodal. Brutálnu vraždu má mať na svedomí iba 20-ročný muž.

V momente, keď sa dvaja kamaráti vracali domov do Ostrovian, vyrútilo sa na nich terénne auto. Čo sa udialo potom, pripomína scénu z toho najhoršieho hororového filmu. Vodič, ktorý ich zrazil vystúpil z auta a jedného z mladíkov surovo dobodal. "Zrazený mladík mal okrem zranení spôsobených autom na tele približne 17 bodnorezných rán," uviedol horoca prešovských policajtov Daniel Džobaník.

Dobodaný Lukáš ostal ležať pri ceste

Páchateľ po tomto šialenom útoku nasadol do auta a z miesta ušiel. Dobodaný Lukáš ostal ležať pri ceste v kaluži krvi. Jeho zrazený kamarát, ktorý pri sebe zrejme nemal mobil, utekal privolať pomoc k najbližšiemu domu. 24 ročný Lukáš žiaľ zraneniam po brutálnom útoku podľahol. "Keď také niečo spraví, to nie je človek, to je hovädo," hovorí Lukášov kamarát.

Prebral mu frajerku

 

Vodiča terénneho auta, ktorý zrazil a dobodal Lukáša zadržali o niekoľko hodín neskôr v neďalekom Sabinove. "Prešovský vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre trestný čin vraždy," dodal Džobaník. Podozrivým z tohto ohavného činu je iba 20-ročný mladík, ktorému Lukáš prebral priateľku.

Práve to bol aj dôvod, prečo mali mladí muži medzi sebou časté spory. "Mali, ešte sa bili v Michaľanoch v kaštieli," hovorí Peter, Lukášov kamarát. Podozrivý mladík, ktorého polícia zadržala pod vplyvom alkoholu, sa Lukášovi údajne už v minulosti vyhrážal, že mu ublíži. Nikomu z jeho kamarátov by ale nenapadlo, že to zájde až tak ďaleko.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Lucia Husárová

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ, Daniela Jureková

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt