Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Škandál na strednej škole. Riaditeľ študentom díloval trávu!

Zdroj: tv joj/cnn

29.01.2012 08:05 | Aj učitelia a dokonca i riaditeľ strednej školy si môžu privyrábať ako drogoví díleri. Pedagogický zbor namiesto prevencie vytvoril gang, ktorý študentov zásoboval omamnými látkami priamo v škole!

Sen každého dílera je dostať sa na školu. V prípade, že ním je hlava pedagogického zboru, je o odbyt postarané. Ruky nad ziskami si však 47-ročný John Lund nemädlil sám.

Riaditeľovi a učiteľovi telesnej výchovy v jednom v predaji marihuany pomáhal jeho 46-ročný švagor. Pridal sa k nim aj niekdajší kolega – 55 ročný športový tréner a špeciálny pedagóg, Scott Peterson. Všetci skončili v rukách polície.

S pokračujúcim vyšetrovaním sa rozrastá nielen počet zapletených učiteľov, ale aj odberateľov. Mestečko Antigo v americkom Winsconsine sa zo škandálu nevie spamätať. Mnohí študenti stratili k učiteľom dôveru, aj rešpekt.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ, Marcela Gatziová

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt