ROZHOVOR: Jozef (18) odišiel z domu. Nikto netuší, kde by mohol byť

Zdroj: TV JOJ

16.01.2012 16:07 | Jozef Balák z Martina je nezvestný takmer štyri dni. V piatok, 13. januára ráno odišiel z domu a odvtedy sa rodine ani priateľom neozval. Do školy v Martine, kde študuje 3. ročník obchodnej akadémie, neprišiel.

O 18-ročného syna sa najviac bojí jeho mama. "Sa nedá žiť s pocitom, že nevieme kde je," tvrdí pani Jana. Pri synovom počítači našla list, kde Jožko hovorí o tom, že nech sa o neho neboja, pretože sa che postaviť na vlastné nohy. 18-ročný maturant si so sebou zobral dve gitary a neplatný pas. Peniaze, ktoré boli položené na stole, sa ani nedotkol.

Zachytil ho kamerový systém v paneláku

Jozef Balák je narodený  18.11.1993. Nedávno dovŕšil 18 rokov,  naposledy ho zachytil kamerový systém v paneláku 13. januára, presne o 05:15 ráno. Na sebe mal  tmavé nohavice, tmavé tenisky, tmavú bundu s kapucňou ktorú mal na hlave. Pod kapucňou mal tmavú šiltovku. So sebou si vzal občiansky preukaz, medzinárodnú kartičku poistenca a neplatný pas, vzal si aj dve elektrické gitary, čo by mohlo pomôcť pri jeho spoznaní.

Na kamere je vidieť že má v ruke mobilný telefón. Je vysoký asi 170 cm váha 60 - 65 kg a je športovej postavy. Posledná informácia, ktorú o ňom rodina má, je lokalizovanie mobilného telefónu v okolí Strečna v piatok ráno 13. januára o 6,05 hodine. Odvtedy o ňom nikto nič nevie.

Bezproblémové dieťa

Mladík nikdy nemal problémy v škole, s mamou a jej partnerom vychádzali vždy veľmi dobre. Doma na neho okrem uplakanej mamy a jej partnera čaká aj jeho nevlastný brat Patrik.

Autor: Andrea Lukoničová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt