Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Rodina stratila dcéru (†17) aj otca (†40). Eliška sa plávať už nenaučí

Zdroj: TV JOJ

02.07.2012 19:11 | Eliška z Dvorov nad Žitavou by v novembri bola oslávila osemnáste narodeniny. Budúcu cukrárku sa rozhodol otec naučiť plávať. Rybník, ktorý má podľa domácich pomerne nerovné dno sa však ukázal ako zradný. Otec aj dcéra sa v ňom totiž utopili.

Kým privolala pomoc...

40-ročný Jozef sa v nedeľu podvečer vybral so svojimi dcérami Eliškou a  Nikoletou okúpať k bývalému štrkovisku, dnes rybníku, kúsok za Dvormi nad Žitavou.

Kým mladšia z dcér zostala pri brehu, otec učil staršiu dcéru Elišku plávať. Bezstarostný večer sa však skončil tragédiou. Nevedno ako, otec s dcérou sa zrazu začali topiť. Kým mladšia Nikoleta stihla privolať pomoc, obaja zmizli pod hladinou.

 

Miestny rybár a ďalší dvaja muži vytiahli z vody najprv telo otca, napriek tomu, že okamžite začali s jeho oživovaním, nepodarilo sa im ho zachrániť. Elišku v tom čase vo vode ani nevideli, jej bezvládne telo vytiahli z vody už bez známok života. Prípad preveruje aj polícia.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Drahu Dobrovicsová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt