Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Riško (3) nechcel dojesť večeru. Tak ho otec hodil o stenu!

27.06.2012 14:32 | Istý muž v Košiciach takmer ubil na smrť svoje 3-ročné dieťa. S telíčkom metal po celom byte a aby toho nebolo málo, bil ho aj rukami. Celú drámu sledovala na vlastné oči jeho matka, ktorá videla, ako muž so svojím synom surovo zaobchádza.

Hádzal o stenu, o posteľ...

Nebyť policajného zásahu by zrejme 27-ročný muž ubil svojho 3-ročného syna na smrť. "Zdvihol ho, hodil ho o stenu, o posteľ. Potom ho chytil za ruky a bil ho hlava-nehlava," tvrdí matka malého Riška.

A to len preto, lebo chlapček odmietol dojesť večeru. Chlapčekova mama tvrdí, že toto malé dieťa muselo už od otca predtým znášať vulgarizmy toho najhrubšieho zrna.

Riško je v nemocnici

Dieťa je hospitalizované v nemocnici a podľa matky mimo ohrozenia života. I keď sa tento incident neskončil tragédiou, pravdepodobne zanechá na chlapčekovi trvalé následky.

Chlapček je stále ospalý a zrejme z otrasu vracia. Počas incidentu s nimi bolo v byte ďalšie, len 8-mesačné dievčatko. Tomu našťastie neublížil. Žena robila pre záchranu Riška čo bolo v jej silách.

Muž sa v byte zamkol. Biť chlapčeka prestal, až keď boli pri dverách policajti a zbabelo ušiel. Mladá mamička sa chce z bytu okamžite vysťahovať. S otcom chlapčeka sa už nikdy nechce stretnúť.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Jozef Kačmáry

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt