Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Prvá žena (21) pedofila (41): Bola som mladá a sprostá

Zdroj: TV JOJ

25.04.2012 17:40 | Už niekoľko dní sledujeme šokujúci prípad znásilnenej školáčky. 41-ročný pedofil mal na jednej z bratislavských ubytovní znásilniť len 9 - ročné dievčatko. O svojej skúsenosti s týmto mužom nám porozprávala žena, ktorá s ním ako maloletá splodila dieťa...

Dieťa splodil so 14-ročnou

"Vtedy som bola mladá a bola som sprostá. Teraz je to iné, už som sa na svojich chybách poučila... Ale neľutujem, že mám malú. Ľúbim ju," to sú slová dnes už 21-ročnej Veroniky, s ktorou pedofil Ľubomír z Bratislavy splodil s ešte ako 14-ročnou dieťa. Ich dcérka má teraz šesť rokov. Na rozdiel od svojej ďalšej obete, Veronika s ním išla dobrovoľne.

Ďalšie dieťa surovo znásilnil

Rozdiel v metóde páchania sexuálnych trestných činov tak nasvedčuje tomu, že by sa mal podrobiť odbornému vyšetreniu. "Tu treba naozaj skúmať správanie tohto muža. Jeho náklonnosť k tým dievčatám veľmi mladého veku... Čoho prejavom je toto jeho správanie," vysvetlila sexuologička Danica Caisová.

41-ročnému pedofilovi za trestný čin sexuálneho zneužívania maloletej hrozí 12-ročné väzenie. Tentokrát už natvrdo, pretože ide už o druhý zločin. Obvinený má navyše manželku, s ktorou má dve maloleté deti. Jeho matka nám vysvetlila, že v rodine "nič také nemajú" a z činov svojho syna ostala šokovaná.

Autor: Samuel Migaľ

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt