Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Zavraždil tehotnú priateľku (†18), odsedí si 23 rokov

25.05.2012 13:11 | 23 rokov natvrdo! Toľko si presne odsedí vo väzení Andrej Báthor, ktorý mimoriadne brutálnym spôsobom zniesol zo sveta svoju tehotnú priateľku, 18-ročnú Dominiku Pirošíkovú. Rozhodol o tom súd v Žiline.

 

Čakala s ním chlapčeka

Tento otrasný prípad sa odohral 18. januára minulého roka v obci Turie pri Žiline. Dominika bola v 14. týždni tehotenstva, s Andrejom čakala údajne chlapčeka. V osudné popoludnie sa vraj s priateľom pohádala. Ten sa rozzúril až tak, že jej zasadil nožom až 37 rán.

Osemnásťročnú Dominiku našiel v kotolni rodinného domu dobodanú jej brat. Polícia už vtedy z vraždy obviňovala jej priateľa, vtedy 19-ročného Andreja. Podľa viacerých z obce sa správal často agresívne, mal povesť hulváta.

Chýba kamarátom aj rodine

Hlboko veriaca Dominika si dieťatko chcela nechať. Chýba veľmi nielen svojim bývalým spolužiakom, ktorí mali jej fotografiu aj a maturitnom table, ale aj samotnej matke. Tá bola na každom súdnom pojednávaní, stále nosí dcérinu zlatú retiazku a na ľavej ruke Dominikin obľúbený strieborný náramok.

Rozsudok si Andrej vypočul s putami na rukách v deň svojich narodenín. Obhajca ako aj obžalovaný sa voči rozsudku na mieste odvolali. Ten tak nie je právoplatný. S rozsudkom nebola stotožnená ani prokurátorka krajskej prokuratúry.

Správu budeme aktualizovať!

Zdroj: TV JOJ

Staňte sa fanúšikom spravodajstva TV JOJ na sociálnej sieti FACEBOOK a vyhrajte!

Autor: Andrea Lukoničová , Iveta Marešová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt