Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intezívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Testy DNA zobrali nádej. Mŕtvola od internátov patrí Paulíne (†34)

Zdroj: tv joj

31.05.2011 19:35 | Mŕtvou ženou, ktorú našli pri bratislavskom internáte Mladá Garda je nezvestná Paulína Hubočanová (†34)! Potvrdili to opakované testy DNA. Rodičia mladej ženy, tak prišli o poslednú nádej...

Televízia JOJ ešte začiatkom mája získala informácie o záveroch testov DNA, ktoré mali pomôcť pri určení totožnosti záhadnej mŕtvoly. Tie dopadli negatívne, čo dalo nádej rodičom Paulíny, že je stále nažive.

Až opakované testovanie ukázalo, že telo predsalen patrí mladej žene. Kým prvé dve analýzy DNA sa robili na základe porovnávania vzorky od Paulíninich rodičov, na tretie testovanie použili vzorku od jej dcérky Karolíny (4). A práve to preukázalo zhodu, čim sa definitívne potvrdilo, že mŕtvou ženou je skutočne Paulína.

Telo našli v apríli v značnom štádiu rozkladu. Mŕtvola ležala v hustom krovinovom poraste vedľa železnice, po ktorej denne prechádzajú desiatky vlakov. Zatiaľ je stále záhadou, čo predchádzalo smrti mladej Paulíny. Polícia prípad stále vyšetruje.

Autor: Richard Bolješik

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt