Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intezívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Mladík prešiel školáčky! Alicka a Simonka neprežili

21.01.2011 17:34 | Nevinnú Simonku a Alicku rodičom už nikto nevráti. Ich osud spečatil 19-ročný David, ktorý do nich narazil vo vysokej rýchlosti priamo v dedine, keď sa vracali domov zo školy. David prežil, no podľa našich informácií neuniesol výčitky a chcel spáchať samovraždu vyskočením z okna. Polícii je však tento mladík veľmi známy. Dokonca je obvinený aj z krádeže.

Zdroj: TV JOJ

Alica a Simonka skončili pod kolesami nezodpovedného Dávida. Ten prechádzal cez obec Dubovany zrejme neprimeranou rýchlosťou. K zrážke došlo po tom, ako školáčky vystúpili z autobusu. Na mieste zasahovala záchranka a hasiči, medzi nimi aj Alicin otec.

Dávid údajne išiel cez dedinu asi 130 kilometrovou rýchlosťou . V tejto šialenej rýchlosti obe deti autom doslova zmietol z cesty. Telíčka detí odhodilo do priekopy a na cestu. Auto skončilo po náraze do betónového stĺpa taktiež v priekope. Náraz bol tak silný, že spod kapoty vyhodilo aj motor.

Veľmi silný moment nastal, keď na miesto obrovskej tragédie prišiel Alickin otec. Ten tam dorazil zasahovať ako profesionálny hasič. Po tom, čo sa dozvedel, že auto prešlo jeho vlastnú dcéru skolaboval a museli ho vystriedať kolegovia.

Na mieste to vyzeralo ako v pekle. Všade plač, krik a kusy z auta smrti. Takýto pohľad bol prisilný aj pre bývalého starostu. Ten v priekope krátko po havárii zbadal ležať malú Simonku. Keď sa obzrel vedľa, uvidel, že na ceste sa nachádza telo ďalšieho dievčatka.

 

Za volantom to je riadny "kvietok"

David mal problémy s dodržiavaním zákona aj v minulosti. Devätnásťročný mladík je držiteľom vodičského oprávnenia od novembra 2009. V septembri 2010 mu polícia uložila sankciu za prekročenie rýchlosti v obci a technický stav vozidla. V decembri ho obvinili z dvoch prípadov krádeží a v januári za ublíženie na zdraví.

Autor: Lucia Husárová

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Nenechajte si ujsť

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt