Protidrogová razia nahnevala dedinčanov! Pustili sa do policajtov...

Zdroj: TV JOJ

10.06.2012 09:28 | Jeden z rožňavských podnikov obsadili kukláči aj pracovníci Úradu boja proti kriminalite a organizovanému zločinu. Podľa našich informácií tu zadržali už dlhšie sledovaného údajného dílera drog. Podnik nachádzajúci sa v blízkosti miestnej osady okrem policajtov obkľúčili aj obyvatelia a rodina chlapca, ktorý mal v čase razie drogy kupovať. Ich agresivita sa stupňovala...

Dedinčania útočili na policajtov aj na nás

Policajti spolu s kukláčmi ešte poriadne ani nenabehli do miestneho podniku, už sa okolo neho začali zhromažďovať agresívni obyvatelia a bez slovných útokov sme sa nezaobišli ani my. "Ty sviňa, ja ti dám, neboj sa! Ja ťa chytím a takú bitku dostaneš, že sa po**reš!"

Všetko sa začalo údajnou kúpou sušenej rastliny od jedného zo zákazníkov. Do podniku však vtrhli kukláči a oboch podozrivých zadržali. Podľa miestnych však malo dôjsť k drastickému fyzickému útoku na mladého muža zo strany policajtov. "Chlapec sa trasie tak, že je z toho riadne zrútený a dobitý," povedal nám otec podozrivého.

Agresivita vrcholila

Podľa zákazníkov v podniku ale bola situácia iná. "Nikto nikoho ani nebuchol, ani nekopol, nič. Len zavolali, že je razia," povedala jedna zo svedkýň. Jeden z mužov bol prevezený do nemocnice, podľa našich informácii ale žiadne zranenia po fyzickom útoku nemal. Utrpel však šok. Agresivita miestnych vyvrcholila práve počas prevozu dílera do vyšetrovacej väzby. Pozrite sa!

Staňte sa fanúšikom spravodajstva TV JOJ na sociálnej sieti TWITTER a vyhrajte!

Autor: Martina Molčanová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt