Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Prepad mäsiarstva v Bratislave! Muža (50) zranili a zviazali

Zdroj: TV JOJ

21.03.2012 11:10 | Bratislavský Ružinov sa v stredu zobudil do rušného rána. Policajti sa zbehli okolo mäsiarstva na Herlianskej ulici. Niekto totiž nahlásil lúpežné prepadnutie. Muži zákona ostali poriadne prekvapení, keď v aute našli bezvládne ležať zraneného, zbitého a zviazaného zamestnanca známej bratislavskej mäsiarne.

Muža napadli zozadu

Päťdesiatročného muža, ktorý prevážal tržbu z bratislavských mäsiarstiev, podľa jeho vlastných slov prepadli dvaja neznámi maskovaní muži. Jeden z nich ho mal podľa našich informácií zozadu udrieť trikrát do hlavy pažbou zbrane a následne mu ukradli tržbu z mäsiarstiev. Všetko sa odohralo v zadnej časti budovy, zrejme aby bolo čo najmenej prípadných svedkov.

Potom ho spútali páskou a hodili do Pick-upu, na ktorom prišiel, a ušli. Výšku škody zatiaľ nevyčíslili, stane sa tak až dodatočne. Zranený muž bol prevezený do nemocnice na Kramáre. Bratislavská policajná hovorkyňa Tatiana Kurucová potvrdila, že muži boli maskovaní kuklou a ozbrojení.

Polícia žiada o pomoc

Podľa nášho zdroja by mohlo ísť až o tisíce eur tržby. Útok teda mohol byť poriadne naplánovaný. Systém zberu tržieb totiž roky fungoval bez problémov.

Polícia preto žiada verejnosť o pomoc. Akékoľvek informácie o páchateľoch môžete nahlásiť na známom čísle 158 alebo na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Autor: Dárius Haraksin

Zdroj: noviny.sk

Zdroj: TV JOJ

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt