Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Prepad Číňanky. Lukáš (19) je už za mrežami...

Zdroj: TV JOJ

30.07.2012 15:37 | Aj vďaka našim divákom sa podarilo odhaliť dvoch mladíkov, ktorí v Banskej Bystrici prepadli a olúpili mladú Číňanku. Jeden z nich je už vo vyšetrovacej väzbe, po druhom polícia vyhlásila celoštátne pátranie.

Prepadli mladú Číňanku

Vysvitlo, že ide o dvoch mužov z Hriňovej. Devätnásťročného Lukáša už polícia zadržala. Pred vyšetrovateľom všetko priznal. Presne popísal, ako si svoju obeť vyhliadli - Číňanku sledovali až ku vchodu bytovky.

Zbrane jej mal k hlave priložiť 21-ročný Tomáš. Ten zatiaľ pred políciou uniká. Keď sa totiž videl na kamerových záberoch, z rodnej Hriňovej ušiel. Polícia po ňom pátra.

Druhý polícii uniká

Podľa našich informácií ho videli vo Zvolene, ale aj v Bratislave. Obaja lupiči neporušili zákon prvýkrát. Starší Tomáš bol už 6-krát súdne trestaný. Pre 19-ročného Lukáša je toto obvinenie z lúpežného prepadnutia  už druhé.

Všetko musel vysvetľovať aj pred sudcom. Ten rozhodol o tom, že na slobodu nepôjde, a tak skončil vo vyšetrovacej väzbe. Obom mužom z Hriňovej teraz za lúpežné prepadnutie hrozí až 12-ročné väzenie.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Eva Murcková

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ, Katarína Juríčková

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt