Prepad banky v Stupave, lupič si odniesol 6000 €

Zdroj: TV JOJ

18.05.2012 13:22 | Policajti pátrajú po páchateľovi dnešného lúpežného prepadnutia pobočky banky na Hlavnej ulici v Stupave. Krátko po 9:00 vošiel do priestorov pobočky banky neznámy ozbrojený páchateľ, ktorý pod hrozbou použitia zbrane žiadal od pracovníčky peniaze.

Unikol na modrom pick up-e

Pracovníčka lupičovi v obave o svoj život a zdravie vydala približne šesťtisíc eur. Páchateľ potom údajne unikol autom, pravdepodobne pick up-om modrej farby na neznáme miesto. Ako informoval policajný hovorca František Peczár, počas lúpeže nebol nikto zranený.

Lupičom bol približne 190 centimetrov vysoký muž, zavalitej postavy, nezisteného veku. Počas lúpeže mal oblečenú tmavú bundu a bledé nohavice, na hlave motorkársku prilbu (tzv. blembák) a slnečné okuliare.

Pomôžte polícii pri pátraní

"Polícia týmto žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po páchateľovi spomínaného lúpežného prepadnutia. Akékoľvek informácie k páchateľovi, prípadne k motorovému vozidlu, na ktorom údajne unikol, môžu občania oznámiť na bezplatné číslo polície 158, alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení," uviedol Peczár.

Bankový prepad v Stupave na vlastnej koži zažila jedna z klientiek Slovenskej sporiteľne. "Prišiel v motorkárskej prilbe, mal okuliare, pribehol hneď dopredu, bolo nás tam asi 9, odsotil pána, ktorý si chcel vybrať peniaze, namieril pištoľ na pokladníčku a vypýtal si hneď peniaze," povedala šokovaná žena. Zlodej podľa slov svedkyne hodil zamestnankyni tašku, kde mu mala nahádzať peniaze. Zobral peniaze a utekal preč.

Správu budeme aktualizovať!

Staňte sa fanúšikom spravodajstva TV JOJ na sociálnej sieti FACEBOOK a vyhrajte!

Autor: Richard Bolješik

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt