Policajti chytili Tiborovho (†42) vraha! Skrýval sa v Bratislave

Zdroj: TV JOJ

30.06.2012 14:08 | Len 13 hodín potrebovali komárňanskí kriminalisti na to, aby vypátrali a zaistili vraha 42-ročného Tibora z Holiarov v okrese Komárno. Toho v piatok ráno našla v dome v kaluži krvi jeho manželka. Motívom vraha bola zrejme nemalá suma peňazí.

Chladnokrvná vražda

Už včera bolo zrejmé, že 42-ročný Tibor sa nezabil sám. Nenašla sa totiž pri ňom žiadna strelná zbraň. Aj preto polícia hneď rozbehla pátranie po neznámom páchateľovi.

Stopy viedli do Bratislavy, kde v predajni patriacej podozrivej osobe, našli vražednú zbraň. Podľa polície si ju nelegálne zadovážil 45-ročný muž z okresu Dunajská Streda práve na likvidáciu muža z Holiar.

Štefan vlastní potraviny

Štefan (45) z Lesných Kračian vlastní potraviny v blízkosti Račianskeho mýta. Revolver si mal zaobstarať od neznámeho muža albánskeho pôvodu, po vražde ju zabalil a schoval v pivnici potravín v Bratislave. 

Do domu Tibora v Holiaroch prišiel v čase medzi polnocou a piatou hodinou ráno. Muži sa poznali, preto Tibor Štefana pustil do domu, ten ho potom v kuchyni chladnokrvne z tesnej blízkosti strelil zozadu do hlavy.

Boli v tom peniaze?

Štefan si údajne od zavraždeného Tibora požičal desiatky tisíc eur a pravdepodobne ich nevedel vrátiť. Polícia vykonala prehliadku v dome vraha v Lesných Kračanoch, kde podľa našich informácií bola ďalšia nelegálnu zbraň.

Momentálne prebiehajú s podozrivým procesné úkony. "Vyšetrovateľ vedie trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu úkladnej vraždy a zločinu nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami," uviedla Čuháková. Páchateľovi hrozí 20 až 25 rokov za mrežami.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Drahu Dobrovicsová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt