Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Oslava vysvedčenia. Na mol spitý chlapec (16) - epileptik

Zdroj: youtube.com - ilustračné zábery

29.06.2012 17:55 | Prázdniny sú tu! Všetci školáci a študenti sa tešia. Tí "násťroční" to už vedia aj poriadne osláviť, a tak je posledný deň školského roku obvykle náročnejší aj pre strážcov poriadku. Mladý organizmus totiž nie vždy kombináciu alkoholu s extrémnym teplom zvládne...

Stredoškoláci sa vedia s nakúpeným arzenálom fliaš "zašiť" niekde do parku a nie vždy odhadnú, čo s nimi prehnané množstvo alkoholu urobí... Taký prípad sa stal aj dnes v Prahe 10, kde 16-ročný chlapec vyrazil dych aj skúseným strážcom zákona.

Nafúkal 2,22 promile!

Hliadku ľudia privolali do parku v pražských Strašniciach. "Svedkovia nám nahlásili opitú mládež, ale to, čo tam strážcovia potom videli, to naozaj nie je obvyklé," popísala prípad opitého mladistvého hovorkyňa pražských strážnikov Jana Přikrylová.

Potom pokračovala: "Bol tam 16-ročný chlapec, ktorý ani nebol schopný chôdze. Strážnici mu namerali 2,22 promile alkoholu a potom im ešte povedal, že je epileptik. Preto okamžite na miesto privolali záchranárov, ktorý mladíka previezli do nemocnice."

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Branislav Tesák

Zdroj: noviny.sk/novinky.cz

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt