Opilec mal v aute dve deti (5, 6). Pri naháňačke zabil cyklistku (†63)

29.06.2012 07:25 | V Žemberovciach sa odohrala rodinná dráma, ktorá mala tragický koniec. Muž, ktorý prišiel k bývalej manželke pozrieť svoje dieťa, sa stretol s jej opitým druhom. Ten mu odmietol jeho dieťa ukázať, muž si ho však vzal a autom ušiel. Začala sa tak naháňačka, pri ktorej opitý šofér zrazil 63-ročnú cyklistku.

Ani nespomalil a ušiel

Po tom, ako ju zachytilo auto, spadla pani Eva na zem a jej bicykel zostal celkom zdemolovaný. Otrasný obraz nehody vykresľuje jeden z jej svedkov: "Nohu mala odtrhnutú od členka dole." Záchranári sa ju snažili oživovať, ale pani Eva zraneniam podľahla. Svedkovia vravia, že vodič, ktorý do nej vrazil vo vysokej rýchlosti, po zrážke ani nespomalil, ale okamžite ušiel z miesta.

Opitý a navyše bez vodičáku!

"Ona, chuderka, išla po kraji cesty. Ten ju zrazil a ušiel," opisuje udalosť svedok. Podozrivé vozidlo zadržali policajti niekoľko kilometrov od miesta nehody pred dedinou Tlstý vrch. Informuje hovorkyňa KR PZ v Nitre Renáta Čuháková: "Muž sa odmietol podrobiť dychovej skúške a policajti zistili, že ani nie je držiteľom vodičského oprávnenia."

Dosť komplikované rodinné vzťahy...

30-ročný Jiří sa údajne snažil uniknúť pred bývalým manželom svojej družky. Ten priznáva, že ho prenasledoval, lebo ho videl, ako šoféruje opitý a v aute sedí jeho dieťa: "Išiel som za mojou dcérou a druh, ktorý žije s mojou exmanželkou si sadol za volant škody favorit v opitom stave a zrazil nejakého cyklistu."

V aute mal dve deti a tehotnú ženu

V aute, ktoré šoféroval opitý muž, malo sedieť 5-ročné dievča, 6-ročný chlapec a 24-ročná žena, ktorá má o dva mesiace termín pôrodu. Za usmrtenie, neposkytnutie prvej pomoci a ohrozovanie pod vplyvom návykovej látky, hrozí mužovi trest až na 5 rokov. Šofér údajne tvrdil, že za volantom nesedel on, ale jeho tehotná družka.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Branislav Tesák

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ, Marcel Dian

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt