Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intezívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Nehoda pod Tatrami. V autách sedeli aj tri deti

Zdroj: TV JOJ

24.06.2012 18:59 | Jedna ťažko zranená žena a niekoľko ľahko. To je výsledok dopravnej nehody, ktorá sa stala dnes predpoludním medzi Popradom a Starým Smokovcom, pri odbočke na Veľký Slavkov. Účastníkmi nehody boli aj tri malé deti.

hasiči nemuseli nikoho z áut vystrihovať, no jedna žena bola ťažko zranená. V autách sedeli tri malé deti, tie boli riadne pripútané a jedno sedelo v autosedačke. To ich pravdepodobne ochránilo pred zraneniami. " Všetci boli mimo áut, na lúke, v priekope. To znamená, že okamžite sa začalo s prvou pomocou pre zranených," uviedol Ján Šuba, veliteľ hasičov z Popradu. 

Žena je mimo ohrozenia života

Hasiči tak okrem iného upokojovali posádky áut a záchranári z popradskej nemocnice najskôr ošetrovali ľahšie ranených v sanitkách. Ťažko ranenú ženu odviezli okamžite na centrálny príjem. Podľa našich informácií je mimo ohrozenia života.

Nedal prednosť

Za volantom jedného z áut sedel mladý muž, ktorý išiel osláviť meniny so svojim otcom. Pravdepodobne mu vodič durhého auta nedal prednosť. "Ten išiel od Novej Lesnej, či si nevšimol, že ide zo spodu. Syn sa mu ptoom snažil vyhnúť" povedal otec mladého vodiča.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Lucia Husárová

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ, Zuzana Pojedincová

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt