Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Na úteku je úverová podvodníčka

Dzurko, Foldynova, Hudák

Zdroj: joj.sk/Polícia

25.06.2010 11:54 | Hľadaní sú i dvaja muži z okresov Považská Bystrica a Spišská Nová Ves

Po 47-ročnej Anne Foldynovej z Čadce je vyhlásené pátranie od roku 2007 a Okresný súd v Čadci vydal príkaz na jej zatknutie pre trestný čin úverového podvodu.

V mieste svojho bydliska sa nezdržiava, nepreberá súdne poštové zásielky, hoci má vedomosť o tom, že sa voči nej vedie trestné stíhanie. Z toho dôvodu možno predpokladať že sa úmyselne skrýva, aby sa tak vyhla trestnému stíhaniu a následnému trestu.

Anna Foldýnová je 170cm vysoký, zavalitej postavy. Má hnedé vlasy a zelené oči.

31-ročný Peter Dzurko zo Zubáka okres Púchov, je obvinený z prečinu zanedbania povinnej výživy, ktoré je vedené na Okresnom Riaditeľstve Považská Bystrica. V mieste svojho bydliska sa nezdržiava, nie je známy jeho súčasný pobyt, prípadné styky na iné osoby.

Peter Dzuko je ai 175cm vysoký, štíhlej postavy. Má čierne vlasy a hnedé oči.

Ďalším hľadaným je 25-ročný Ján Hudák zo Slovinky okres Spišská Nová Ves. Muža hľadajú pre prečin neoprávneného používania cudzieho motorového vozidla. Nakoľko sa v mieste svojho bydliska dlhodobo nezdržiava a jeho súčasný pobyt nie je polícii známy, bolo po ňom vyhlásené pátranie.

Ján Hudák je strednej postavy. Má hnedé vlasy.  

Vaše informácie k hľadaným  osobám môžete poskytnúť na známom telefónnom čísle 158 alebo na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru.

Zdroj: joj.sk

Nenechajte si ujsť

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt