Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Muž (53) zdemoloval policajné auto, zranil aj policajta

Zdroj: TV JOJ

28.06.2012 19:17 | Totálne zničené policajné auto vo štvrtok blokovalo R1 pri Žarnovici. Za zatiaľ nejasných okolností do nej totiž v plnej rýchlosti vrazil 53-ročný Banskobystričan. Policajti chceli len odstrániť z cesty pneumatiku, jeden z nich skončil v nemocnici, Banskobystričan aj so zlomeninami...

Odstraňovali pneumatiku

Vodičov prekvapil pohľad na superrýchly mobilný radar na R1. Stál totiž zdemolovaný na nepoznanie hneď pri krajnici. V plnej rýchlosti doňho vrazilo za ním idúce vozidlo.

Podľa našich informácií policajti zastavili na diaľnici, pretože chceli z cesty odstrániť roztrhanú pneumatiku. Mobilný radar mal mať zapnuté majáky. Práve keď z auta vystupoval jeden z policajtov, vrazilo do nich ďalšie auto.

Policajt aj s vodičom v nemocnici

Pri náraze sa zranil policajt, ktorý zostal v Audi sedieť. V nemocnici mu podľa našich informácií museli zašiť hlavu. So zlomeninami skončil aj vodič druhého vozidla. Podľa lekárov sa bude liečiť najmenej tri mesiace. Okolnosti nehody budú známe po vyšetrovaní.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Katarína Kováčiková

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt