Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Muž (45) zabil svoju matku a zabarikádoval sa v dome!

Zdroj: TV JOJ

31.01.2012 20:45 | Vražda sa dnes krátko popoludní stala v jednom z rodinných domov v obci Belá pri Terchovej. Na vlastnú matku zaútočil jej 45-ročný syn. Susedia o ňom hovoria ako o alkoholikovi. Potom, čo počuli streľbu, utekali do domu, no dôchodkyni už pomôcť nedokázali. Takmer päť hodín dom obliehali kukláči.

Okolo jednej hodiny popoludní počuli susedia z okolia streľbu a okamžite bežali do domu, z ktorého sa ozývala. Na zemi našli ležať pani Helenu. "Mala dve bodné rany a jednu strelnú," hovorí suseda.

Štefan si vraj veľmi rád vypil, trvalú prácu nemal. Vo veľkom dome býval spoločne s mamou po tom, ako sa rozviedol. "Matka sa oňho starala, ako najlepšie vedela. Asi od nej zase pýtal peniaze, ako to väčšinou bývalo," myslí si sused. Suseda dodáva: "Zlomil jej päsťou nos, celú tvár mala zaliatu krvou."

Zabitím sa vyhrážal aj susedom, zasahovali kukláči

Štefan sa zabitím vyhrážal aj susedom, ktorí chceli pani Helene pomôcť. Dom obliehali kukláči a po štyroch hodinách sa im podarilo údajného vraha prekvapiť. "Ozbrojení a so samopalmi," opisoval situáciu sused.

Rozbili okno z verandy, čím upútali jeho pozornosť. Vzápätí vnikla ďalšia skupina do miestnosti, kde sa Štefan ukrýval. Z domu ho za asistencie policajtov vyniesli záchranári.

Autor: Andrea Lukoničová

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt