Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Muž (†43) sa od štvrtka neukázal doma. Našli ho utopeného

Zdroj: TV JOJ

15.09.2012 18:45 | Telo muža našli v piato večer v potoku v dedine Podhájska. 43-ročný Štefan sa zrejme utopil iba v niekoľkocentimetrovej vode. Osudnou sa mu stala cesta z krčmy. Muž bol nezvestný od štvrtka.

Doma nebol od štvrtka

Potok, v ktorom 43-ročný Štefan zomrel má dlhý spád a je zarastený burinou. Voda tam však má hĺbku iba niekoľko centimetrov. Podľa predbežných zistení išlo v tomto prípade o nešťastnú náhodu. V blízkosti nebolo nič podozrivé a ani na tele nenašli žiadne známky násilia.

Cudzie zavinenie lekár vylúčil

"Privolaný lekár na mieste vylúčil cudzie zavinenie a nariadil vykonať zdravotno-bezpečnostnú pitvu," informovala hovorkyňa policajného zboru Božena Bruchterová. Štefan odišiel vo štvrtok ráno do práce. Podvečer sa zastavil v miestnej krčme, kde popíjal. Po ceste domov sa zrejme pošmykol a spadol rovno do potoka.

Mŕtvy muž pochádzal z Veľkých Loviec, ktoré sú vzdialené o niekoľko kilometrov ďalej. Momentálne však žil v Podhájskej, kde aj pracoval."On to býval v podnájme a robil stavebného robotníka na kúpalisku," hovorí jeho brat Ján.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Diana Pavlisová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt