Motorkára (†55) súrne zavolali do práce, zomrel na ceste

Zdroj: TV JOJ

07.08.2012 07:40 | Po dlhom víkende mal mať deň voľna. No súrny telefonát ho vytiahol z postele, prinútil posadiť sa na motorku a ponáhľať sa do práce. No zmizol. Na málo frekventovanej ceste ho ťažko zraneného na ceste našiel jeho kolega. Nikto pritom nevie, čo sa stalo. Viac už Jana Šťástková...

Nepomohli ani záchranári

Bolo len krátko po deviatej hodine ráno, keď medzi českými Kasalicami a Volčí našli na ceste ležať ťažko zraneného motorkára. Ako dlho na ceste ležal a ako sa odohrala havária, nikto ani len netuší. Táto cesta je navyše málo frekventovaná...

Ležať ho tu našiel jeho kolega, ktorý sa rovnako ponáhľal do práce na družstvo. Okamžite zavolal záchranárov, ktorý sa snažili muža resuscitáciou oživiť, 55-ročný Břetislav však napokon svojim zraneniam podľahol.

Osudný telefonát

O Břetislavovho zamestnávateľa sme sa dozvedeli, že mu okolo siedmej ráno volal, aby sa dostavil mimoriadne do práce. Paradoxom ale ostáva, že muž mal službu celý víkend a v pondelok mal mať voľno. Na ceste do práce ho však stretla smrť.

Čo bolo príčinou nehody, ukáže až policajné vyšetrovanie. Mohol sa pokĺznuť na blate alebo mu cez cestu mohla prebehnúť srna. Motorka dostala šmyk a vrazil do mostíka. To sú však len špekulácie. Nariadená bola aj súdna pitva.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Andrea Hanúsková

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ, Jana Šťástková

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt