Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Mladíka (20) naháňala polícia. Vzdať sa nehodlal!

Zdroj: TV JOJ

04.07.2012 19:05 | Policajnú naháňačku ako z akčného filmu zažila hliadka zo Serede a 20 ročný mladík. Toho chceli policajti zastaviť, no muž príkaz nerešpektoval a ešte silnejšie šliapol na plyn. Nakoniec sa im ho podľa Veroniky Hulíkovej predsa len podarilo chytiť, no museli ho spacifikovať. Keď nemohol na aute, chcel utiecť po vlastných.

Pirát na Mercedese

Policajná hliadka sa v Seredi na Železničnej ulici pokúšali zastaviť mladíka na Mercedese. Pri svetelnej križovatke sa však vodič rozhodol inak.

Policajti mu dali výzvu, aby auto zastavil. Nereagoval a poriadne dupol na plyn. Policajti auto prenasledovali cez Obec Dolná Streda, potom vyšiel na rýchlostnú cestu R1 a vrátil sa späť do Serede. Potom vodič sám zastavil, avšak snažil sa utiecť. Hliadka musela na spacifikovanie použiť donucovacie prostriedky.

Vodičák mu raz zobrali

Policajti počas kontroly zistili, že mladíkovi predtým vzali vodičák na tri roky. Mladíka tak obvinili z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia a hrozia mu dva roky za mrežami.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Eva Murcková

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ, Veronika Hulíková

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt