Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intezívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Vynaliezavý díler! Mladík (24) ukrýval drogy v topánkach

Zdroj: TV JOJ

20.05.2011 12:11 | Drogoví díleri sú stále vynaliezavejší. Až 200 dávok drogy by sa dalo vyrobiť z metantefamínu, ktorý jeden z nich ukrýval vo svojich topánkach! Iba 24-ročného mladíka už obvinili a čaká ho možno až desaťročný trest, v prípade dokázania viny.

Uprostred noci kontrolovala v Dunajskej Strede policajná hliadka mladého, 24-ročného muža. Na prvý pohľad sa zdalo, že je všetko v poriadku. Prehliadli mu však topánky."Policajti u neho našli štyri injekčné striekačky s obsahom bielej kryštalickej látky, ktoré mal ukryté v topánkach. Zaistená látka sa podrobila expertíze, ktorá potvrdila, že ide o metamfetamín. Zo zaisteného množstva by sa dalo vyrobiť až takmer 200 jednorazových dávok drogy," povedala hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

V prípade mladíka sa sadzba v trestnom zákone za drogovú trestnú činnosť pohybuje v rozmedzí od štyroch do desiatich rokov. Rozhodnutie súdu však bude záležať aj na ostatných okolnostiach.

Autor: Samuel Migaľ

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt