Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Mladík (19) zviedol 13-ročné dievča! To otehotnelo

Zdroj: TV JOJ

18.03.2012 08:13 | V Bánovciach nad Bebravou ako by sa roztrhlo vrece s tehotnými maloletými dievčatami. Jedna má 14 rokov, ďalšia len 12. Aby toho nebolo málo, policajti zadržali aj 24-ročnú ženu, ktorá mala pohlavný styk so 14 ročným chlapcom.

Sexovala so 14-ročným

Kriminalisti z Bánoviec nad Bebravou majú v priebehu jediného týždňa na stole dva prípady sexuálneho zneužívania. Zarážajúce je, že zneužívanými sú deti.

V prvom prípade zviedla 23-ročná žena iba 14-ročného chlapca. Chlapec išiel so ženou dobrovoľne a podľa našich informácií dokonca viackrát. Obvinená sa ku skutku priznala.

Tínedžerka otehotnela

Ďalší muž mal niekoľkokrát pohlavný styk iba s 13-ročným dievčaťom. Podľa našich informácií dokonca u nej doma prespával. Rodiča však nič netušili. O všetkom sa dozvedeli až potom, keď im ich dcéra oznámila, že je tehotná.

Ten sa po prepuknutí škandálu okamžite začal rodine a dievčaťu vyhrážať. Policajti ho preto zadržali a sudca ho vzal do väzby. Páchateľom v oboch prípadoch hrozí až desať rokov za mrežami.

Autor: Pavol Čertík

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt