Milenci sa zamkli na WC, za dverami čakala manželka!

Zdroj: TV JOJ

24.04.2012 12:41 | Zo záchodovej romantiky sa v priebehu pár minút stala úplná katastrofa! Istá žena sa totiž so svojím zrejme milencom zamkla na záchode, no po chvíli sa z WC ozvali výkriky a volanie o pomoc. Jozef nielenže zaútočil na privolaných policajtov, no o problém má postarané aj doma. Za dverami toalety ho totiž čakala ďalšia žena - jeho vlastná manželka.

Policajtov zavolala starostlivá manželka

Pani Ľubomíra vraj najskôr s Jozefom na toaletu odišla dobrovoľne. Romantika za zamknutými dverami však skončila veľmi rýchlo. "Som len počula nejaký výkrik zozadu a zákazníci kričali, že niekto volá o pomoc," spomína zákazníčka neďalekého baru. Z WC sa vraj ozývali výkriky o znásilňovaní a obchytkávaní. Zákazníci tak urýchlene zavolali policajtov.

Škodoradostné jazyky však tvrdia, že policajtov zavolala práve manželka 31-ročného Jozefa, ktorá čakala za dverami toalety. Sem sa vybrala svojho muža skontrolovať. "Neviem, či ich tu prichytila," dodáva zamestnankyňa baru.

Nahnevaný Jozef zaútočil na policajtov

Policajti sa však na toaletu museli dostať násilím, Jozef totiž odmietal otvoriť. Keď sa im to podarilo, nahnevaný zaútočil aj na nich! Jedného policajta chytil po krkom a udrel. "Ľavou rukou ho chytil za uniformu a pravou udrel do tváre," informoval prešovský policajný hovorca Daniel Džobanik.

Na mieste tak zasahovala aj štátna polícia. Aj keď Jozefovi hrozilo obvinenie zo znásilnenia, Ľubomíra si to s trestným oznámením rozmyslela a  stiahla ho. Mužovi však hrozí aj tak väzenie, pretože zaútočil na verejného činiteľa...

Autor: Katarína Kleknerová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt