Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intezívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Manželia sa zabarikádovali v spálni a strieľali po zlodejovi (†42)

Zdroj: TV JOJ

28.08.2012 07:04 | Manželov v hlbokom spánku zobudil štekot psa. To ešte netušili, že sa do ich domu vlámal neznámy muž. Rýchlo sa zabarikádovali v spálni a zavolali na políciu. Počas telefonátu sa zlodej snažil dostať k manželom. A tí začali strieľať...

Volal s policajtmi a strieľal

42-ročný muž najskôr strhol kus dreveného plota, aby sa dostal do dvora. Rozkopol dvere a vnikol do domu. Majitelia boli našťastie už zobudený práve vďaka ich psíkovi, zabarikádovali sa a zavolali na tiesňovú linku. Policajti na druhej strane slúchadla sa tak stali "svedkami" streľby.

Domáci totiž komunikoval stále s policajtmi a držal zbraň v ruke. "Majiteľ domu mal v rukách zbraň, keď votrelec rozkopol aj dvere na spálni," popisuje situáciu detektív Kevin Allais. Napokon dvakrát vystrelil a zlodej padol mŕtvy.

Pred vlámaním si ho všimli aj policajti

Susedia sú z incidentu šokovaní, no tiež radi, že sa majiteľom nič nestalo. "Myslím, že urobili správnu vec. Celkovo by sme ako susedia mali byť pozornejší, ak zbadáme niekoho blúdiť po okolí. Mali by sme mať oči stále otvorené," komentovala susedka.

Zlodeja si skutočne už pred vlámaním všimli samotní policajti. Prechádzal sa po ulici a rozprával sa sám so sebou. Je preto možné, že nebol duševne v poriadku.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Daniel Levický Archleb

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt