Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Kuriózny prepad pošty! Lupičov naháňala aj starostka

Zdroj: TV JOJ

16.03.2012 18:45 | Dnes krátko popoludní prepadli poštu v obci Láb na Záhorí. Neznámy lupič si z nej odniesol niekoľko tisíc eur. Pri úteku mu však cestu skomplikovala odvážna starostka. Lupič síce ušiel, no starostka ho podrobne opísala.

Odvážna starostka

Podľa informácii TV JOJ boli lupiči dvaja. Kým jeden čakal za rohom pošty v aute, druhý sedel na múriku pred poštou a zrejme sa pripravoval na prepad. V čase, keď si na hlavu dával kuklu a vybral sa smerom k pošte, všimla si ho starostka.

Kým ale k nemu stihla dobehnúť, lupič vošiel dovnútra, namieril na pracovníčku zbraň a tá mu okamžite v šoku a strachu vydala peniaze. Lupič sa dal na útek. Starostka však nestratila odvahu. Zakričala na okoloidúcich obyvateľov obce a začala sa naháňačka.

Prepad bol naplánovaný

Jeho komplic podľa slov starostky poriadne dupol na plyn. Prepad mali zrejme vopred naplánovaný. Ich auto si totiž niektorí obyvatelia obce všimli údajne už včera. Na miesto prišli kynológovia a kriminalisti.

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt