Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Kristínka (16) a Jozef (21). Rozlúčili sa a odišli sa zabiť...

Zdroj: TV JOJ

10.07.2012 12:29 | Iba 16-ročná Kristína z Popradu sa rozhodla obetovať pre svoju lásku a skoncovať so životom spolu so svojím partnerom. Mladík si chcel samovraždou vyriešiť pravdepodobne svoje dlhy, ona sa rozhodla stáť po jeho boku. Aspoň takto to obaja opísali v listoch na rozlúčku.

Smutný moderný príbeh...

Celý tento príbeh príbeh pripomína osud Rómea a Júlie, zaľúbenci sa ale tentokrát neplánovali zabiť pre zakázanú lásku. Užialená matka nám povedala, že Kristínka a Jožo tvorili pár približne rok.

Mladík mal údajne obrovské dlhy, a tak sa rozhodol skončiť so životom, jeho mladá partnerka sa chcela zabiť spolu s ním. Takto to napísala v liste na rozlúčku. Matka aj sestra po jeho prečítaní takmer skolabovali. Podobný list nechal doma aj Jožko.

Prechádzali sa po meste

Polícia začala po zaľúbencoch pátrať krátko po polnoci. V Kristínkinom mobile, ktorý hodila pred útekom do poštovej schránky, sa našla poznámka adresovaná jednému z Jožových kamarátov, kde mladé dievča napísalo, že za všetko môže on, že on ich zabil a že ho budú chodiť strašiť.

Kým polícia po zaľúbenom páriku pátrala a rodičia sa doma triasli od strachu, Jožo a Kristínka sa pokojne prechádzali v centre Popradu, tam ich aj muži zákona našli. Príbeh sa teda skončil šťastne a nerozvážni mladí ľudia si možno neskôr uvedomia, čo vlastne urobili.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Mária Pavlíková

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt