Vrah Nikolu Beblavú (†20) sfetoval, sťahuje sa slučka

Zdroj: TV JOJ

21.06.2012 12:05 | Nikola Beblavá bola nezvestná od septembra 2010. Po niekoľkých týždňoch ju našli otrávenú, znásilnenú a v značnom štádiu rozkladu v lese neďaleko Čáčova. Práve do tejto obce vedú najnovšie stopy, ktoré by mohli smerovať k jej vrahovi.

Dátum keď ho chytia

"Ja mám informácie, že viem kto to bol. Viem meno, viem kde býva, ako to spravil a akým spôsobom a mám svedka," tvrdí otec Jozef Beblavý. 21 mesiacov možno niekomu ubehne rýchlo, ale pre Nikolkinu rodinu je to príliš dlhé obdobie. Jej otec sa pred časom vyjadril, že na náhrobný kameň vyryje jej dátum úmrtia, až v deň, keď chytia jej vraha. A ten deň sa už možno blíži.

"Kvôli tomu, aby sme nezmarili vyšetrovanie, polícia k tomuto prípadu nemôže poskytnúť žiadne informácie," informovala hovorkyňa policajného zboru Martina Kredatusová.

Nikolu sfetoval

Informácie, ktoré máme, nasvedčujú tomu, že by malo ísť o muža, ktorý sa pohybuje v podsvetí. Nikolkinho otca znervózňuje, že vrah stále behá po slobode. "Polícia ma v poslednej dobe nemá rada, lebo som poslal na nich inšpekciu," tvrdí Beblavý. Dôvod je, že si myslí, že nereagujú promptne. Vraj im už dávnejšie naznačoval rôzne stopy.

Polícia preveruje všetky možnosti, ale nemôže zatiaľ bez priamych obviniť konkrétne osoby. V týchto dňoch údajne polícia má v rukách vozidlo, v ktorom mohli Nikolku prevážať.

Má byť v spojitosti s mužom, ktorý je údajne úchylný a vzrušuje ho sex s opitou alebo nafetovanou ženou. A Nikolku niekto prefetoval liekmi.

Urobím si z neho lovnú zver

"Samozrejme pre neho bude spasenie, keď sa prizná sám. Nech ani neskúša utiecť, lebo okolo neho sú rozhodené siete. A keď bude utekať, tak si z neho urobím lovnú zver," hovorí otec. Máme potvrdené, že pre Jozefa sú ochotní kedykoľvek pracovať ľudia, ktorí sa špecializujú na špeciálne operácie.

"On mi utýral dcéru. Doslova ju utýral k smrti. A to spravím ja s ním. S tým hajzlom bezzubým, škaredým, ktorý dokáže sexovať s dievčaťom, len keď trpí," tvrdí.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Juraj Hajdin

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt