Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intezívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Havária pri Zemnom. Šoféroval Boris (†41) bez vodičáku?

Zdroj: TV JOJ

18.03.2012 18:45 | Polícia už identifikovala všetkých 5 členov posádky auta, ktoré v sobotu popoludní havarovalo medzi obcami Zemné a Andovce. Pri náraze auta do stromu na mieste zahynuli traja muži. Dvoch doviezli záchranári do novozámockej nemocnice.

Auto mal šoférovať Boris

Štyridsaťtriročný Martin, ktorý leží na traumatológii novozámockej nemocnice tvrdí, že auto šoféroval jeho brat Boris. Ak by sa to potvrdilo, tragická nehoda, pri ktorej na mieste zomreli traja muži z päťčlennej posádky Octávie idúcej zo Zemného, by mala vinníka.

Štyridsaťjedenročný Boris, jeden z trojice mŕtvych, si údajne chcel kúpiť auto v ktorom sa viezli, od syna novozámockého rómskeho vajdu, 21-ročného Rudolfa. A práve do Zemného mali ísť muži pre peniaze, ktorými chcel Boris Rudolfovi zaplatiť auto.

Traja muži zahynuli

To vo veľkej rýchlosti vyletelo z cesty a skončilo v priekope na streche. Borisa, Rudolfa a 53-ročného Jozefa z Veľkého Krtíša vybrali novozámockí hasiči zo zdemolovaného auta už bez známok života.

Štyridsaťtriročný Borisov brat Martin utrpel úraz hlavy, pomliaždeniny brucha a hrudníka.  Dvadsaťdvaročný muž z Nesvád, ktorého hasiči vytiahli spod havarovaného auta, bojuje o život.

Z pätice mužov mali podľa rodinných príslušníkov vodičské preukazy len nebohí vajdov syn Rudolf a Veľkokrtíšan Jozef. Keď sedel za volantom naozaj Boris, tak šoféroval bez vodičského oprávnenia. To, či pred jazdou požil alkohol, bude známe až po vykonaní pitvy.

Autor: Drahu Dobrovicsová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt