Hádka dvoch bratov. Útočník pichol Jozefovi (27) do hlavy nôž

Zdroj: TV JOJ

22.09.2012 19:01 | Hádka dvoch nevlastných bratov z Ruskej Novej Vsi neďaleko Prešova sa takmer skončila tragédiou. Mladší súrodenec skončil s prerazenou lebkou v nemocnici. Jeho starší nevlastný brat po incidente nocoval v policajnej cele.

Do hádky medzi bratmi sa vmiešal aj alkohol a starší z dvojice vytiahol nôž a mladšieho brata bodol do hlavy. Rana bola taká silná, že 27-ročnému Jozefovi čepeľ prerazila lebku a dostala sa až do mozgu. Napriek tomu bol stále pri vedomí. Záchranka ho previezla do nemocnice. "Pacient bol privezený s ťažkým úrazom hlavy. Momentálne je v stabilizovanom stave mimo ohrozenia života," uviedol Pavol Gazdič, námestník FNsP v Prešove.

Bitka v záhradnej chatke

Krvavá bitka sa strhla v záhradnej chatke, kde býval 41-ročný útočník. Napadnutý mladý muž býval v byte s matkou. Tá ale o okolnostiach hádky odmietla rozprávať.

Útočník triezvel v policajnej cele

Jozef s prerazenou lebkou ešte prešiel od chatky k bytu odkiaľ mu privolali pomoc. Na miesto dorazili aj policajti. Opitého útočníka našli v chatke, nikam sa ani nepokúsil utiecť. Ešte večer teda skončil v policajnej cele, kde do soboty čakali na jeho vytriezvenie. O ďalšom osude obvineného bude rozhodovať súd, za mrežami môže skončiť na 5 až 12 rokov.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Lucia Husárová

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ, Pavol Janič

Zdroj: TV JOJ

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt