Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Dôchodkyňa dala chlapcovi facku. Vraj bol príliš hlučný

03.07.2012 18:33 | Dôchodkyňa z Humenného sa snaží umlčať deti, ktoré sa hrajú na ihrisku pred bytovkou. Sú podľa nej až priveľmi uvrieskané. Rodičia sa búria. Žena totiž jedného z chlapcov napadla fyzicky. A hoci incidenty rieši polícia, dôchodkyňa sa nebojí. Je presvedčená, že keď má 78 rokov, nič jej nehrozí.

Deti vraj nemajú spôsoby

Na tomto mieste sa pravidelne odohrávajú konflikty medzi dvoma generáciami. Pre jedných je to priestor na vešanie bielizne, pre iných detské ihrisko. "Nech sa hrajú, ale vrieskajú ako diví. Všetko zničia," tvrdí dôchodkyňa. 

"Žena mala dať chlapcovi facku za to, že sa hral a hlasno kričal pri bytovkách," potvrdil prešovský policajný hovorca Daniel Džobanik. Neostalo však len pri fackách. Žena mala slovne rasisticky napadnúť deti, ktorých matka je napoly Rómka. "Môjmu malému bratovi povedala, že je malá sviňa," tvrdí jedno z detí. Dôchodkyňa sa bráni, vylúčila žeby bol v jej slovách rasistický podtón.

Incident už rieši polícia

Po tom, ako žena jedného z chlapcov udrela, prišla z jeho strany odveta. "Minule mi tiež hovoril, že som koza sprostá," bráni sa dôchodkyňa. "Je mi ľúto, že som jej to povedal, ale už som sa neovládol. Udrela ma totiž a povedala, že som debil," vracia jej úder napadnutý chlapec.

Incident polícia rieši ako priestupok voči občianskemu spolu nažívaniu. To však dôchodkyňu z miery nevyviedlo. "Nemôžu mi nič spraviť, pretože mám 78 rokov," myslí si dôchodkyňa. Otec napadnutého chlapca by bol zase rád, keby šla do starobinca.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Jana Veľasová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt