Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Dnu vtrhol cez balkón. Zbil manželku, latou od postele aj milenca

Zdroj: TV JOJ

19.06.2012 08:20 | Odchod manželky k mladšiemu priateľovi znášal muž veľmi ťažko. Rozhodol sa teda zobrať veci do vlastných rúk a dvojicu napadol v ich prenajatom byte vo Vranove. Okrem toho, že im v spálni rozbil posteľ, neváhal zaútočiť aj na nich.

Presťahovanie sa manželky aj s priateľom do prenajatého bytu bolo pre muža ťažkým sústom. Túto neľahkú situáciu sa rozhodol nenechať iba tak a posilnený alkoholom sa prišiel obidvom vyhrážať. Do bytu sa dostal cez balkón na prvom poschodí.

Na soka v láske latou z postele

"Nie, nebudem o tom rozprávať," vraví napadnutá žena a vzápätí zatvára dvere do bytu. 41-ročný muž najprv zaútočil na svoju manželku a neskôr v spálni objavil aj jej priateľa. V záchvate zúrivosti roztĺkol manželskú posteľ, vytrhol z nej drevenú latu a tou uštedril niekoľko rán svojmu sokovi v láske. "Trikrát ho udrel po trupe," informuje hovorca KR PZ v Prešove Daniel Džobanik.

Už má na krku obvinenie

Zranenú dvojicu ošetrili v vranovskej nemocnici, žena má zranenú hlavu, muž pomliaždené plece a odreniny. Daniel Džobanik: "Obidvom napadnutým spôsobil zranenia s dobou liečenia asi tri dni." Krátko po útoku skončil muž v rukách policajtov a za svoje vyčíňanie má na krku už aj obvinenie. "Muž bol obvinený z prečinov porušovania domovej slobody a nebezpečného vyhrážania sa," vraví hovorca KR PZ v Prešove Daniel Džobanik.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Branislav Tesák

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ, Pavol Janič

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt