Deduško (86) si najal pomocníkov (23, 15), okradli ho!

Zdroj: TV JOJ

28.08.2012 09:00 | V Oščadnici okradli 86-ročného dôchodcu. Druhýkrát. Dvaja chlapci mu chodili pomáhať zo zvážaním sena. Starý pán im vždy poctivo zaplatil. Netušil, že práve oni mu ukradnú dve tisícky eur, odložených na svoj pomník...

Za dobrotu na žobrotu

Už minulý rok prišiel dôchodca o 3000 eur. Teraz ho pripravili dvaja mladíci o dve tisícky. "Som mal na pomník 60 tisíc korún a teraz bude treba pomník vyplatiť a nebude čím," hovorí zronený Ján. "Ten, čo to išiel ukradnúť, vedel, aká je situácia. Kedy prídem domov, kde mám kľúč."

Pomník dal urobiť sebe a rodičom a keďže ho mal čoskoro zaplatiť, peniaze si uložil práve doma. Vedeli to aj 23-ročný Lukáš aj 15-ročný Karol. Jeden z nich strážil cestu, druhý kradol. Peniaze našiel v spálni. Rozdelili si ich a väčšinu z nich minuli na alkohol a hracie automaty.

Ak chcete pomôcť, píšte na krimi@joj.sk

"Takí chrapúni, pili, vozili sa v taxíku, tu majú chatu postavenú, jeho rodičia leteli tam a oni tam ležali spití jak hovädá," komentoval okradnutý Ján. Dôchodcovi vrátili policajti 500 eur, ktoré zo sumy ostali. Na zaplatenie pomníka tak nebude mať dostatok peňazí. Ak by ste mu preto chceli pomôcť, kontaktujte redakciu KRIMI.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Andrea Lukoničová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt