Chlapci (†4,†7) liezli matke na nervy, tak ich vyhodila von oknom

Zdroj: TV JOJ/lifenews.ru

27.06.2012 19:50 | Neuveriteľného zverstva sa dopustila matka, ktorej išli jej dvaja malí synovia na nervy. Vylákala ich na pätnáste poschodie paneláku a odtiaľ ich zhodila dolu. Obe deti zahynuli. Na súde vrahyňa pokojne povedala, že to mala urobiť už dávno.

Najprv hodila do vane fén

"Ku všetkému sa priznáva, no svoj čin neľutuje, zrejme si ešte neuvedomuje, čo sa stalo," povedal právnik krkavčej matky. Žena sa o zabitie seba aj svojich synov pokúšala v ten istý deň ráno vo vani, do ktorej hodila fén. Tým však len vyhodila poistky.

O pár hodín neskôr vylákala svoje deti na balkón 15 poschodia, pod zámienkou, že si idú púšťať papierové lastovičky a nemilosrdne ich vyhodila von. Jej manžel bol v čase vraždy na služobnej ceste a po správe o smrti synov sa zrútil.

Tragédia sa odohrala v ruskom meste Dolgoprudnyj. Na záberoch kamery je vidieť dvoch malých chlapcov vo veku 4 a 7 rokov ako sa premávajú po chodbe. Objaví sa tam aj ich matka, zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, že by bola nervózna.

Na mŕtve telá sa usmiala

O malú chvíľu už kamera zachytila iba matku, ako si pokojne sadá a povie susedovi, že deti práve vyhodila z okna. Šokovaní susedia ihneď vybehli pred panelák a nechceli veriť vlastným očiam. Na zemi ležali nehybné telá oboch chlapcov. 

Podľa očitých svedkov zišla dole aj vrahyňa a pri pohľade na mŕtve deti sa dokonca spokojne usmiala. Šokovaným ľuďom povedala, že ju chlapci nenechali vydýchnuť. Ženu ihneď zatkli. Pred samotným súdnym procesom ju musí vyšetriť psychiater.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Silvia Šimová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt