Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Česká polícia zatkla Slováka. Mal si objednať vraždu Mišenku

12.09.2011 13:22 | Česká polícia zadržala medzinárodne hľadaného Slováka. Aj keď v týchto chvíľach nechce poskytnúť žiadne podrobnosti, podľa našich informácií by to mal byť jeden z mužov, ktorí si mali objednať a financovať vraždu topoľčianskeho podnikateľa Jozefa Mišenku.

Podľa našich informácií česká polícia zadržala Františka Uhareka, ktorý je na úteku už od minulého roka. Malo sa tak stať ešte v piatok v Prahe a celý víkend potom prebiehali potrebné procesné úkony. Ešte ani dnes dopoludnia však k prípadu nechceli Česi poskytnúť žiadne podrobnosti. 

Františka Uhareka polícia koncom minulého roka obvinila, že sa podieľala na príprave vraždy topoľčianskeho podnikateľa Jozefa Mišenku a to tak, že za jeho likvidáciu zaplatil. Údajne bol preňho nepohodlnou konkurenciou. Kým však policajti  mali dostatok dôkazov na jeho zadržanie, bol už na úteku.

Jozefa Mišenku rozstrieľali v júli minulého roku. Na jeho auto útočníci vypálili 30 rán. Ťažkým zraneniam topoľčiansky podnikateľ podľahol ešte v ten deň. Celkovo polícia v tejto veci obvinila už 9 ľudí.

Autor: Lucia Husárová

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ, Júlia Pavluvová

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt