Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intezívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Čelná zrážka na východe Slovenska! Jeden mŕtvy, päť zranených...

Zdroj: TV JOJ

29.04.2012 18:31 | Jeden ľudský život a päť zranených ľudí si vyžiadala sobotňajšia dopravná nehoda medzi obcami Krásny Brod a Roškovce v medzilaboreckom okrese. Muž, ktorý po čelnej zrážke zomrel, zostal zakliesnený v aute.

K čelnej zrážke došlo krátko po pol deviatej. Vodiči áut, ktorí tadiaľ prechádzali okamžite zastavovali a pomáhali zraneným. 

Nemohli mu pomôcť

K 45- ročnému Alexandrovi, ktorý auto riadil sa ale dostať nedokázali. Na prednom sedadle bol totiž zakliesnený. "Pomáhali sme im vyjsť z auta. Oni vyšli, ale jeho sme nemohli, lebo bol zakliesenený vpredu," uviedol svedok nehody. Hasiči muža vyslobodili z auta s pomocou hydraulického zariadenia. Jeho zranenia boli však nezlúčiteľné so životom. V dôsledku tejto kolízie utrpelo zranenia ďalších päť osôb. 

Alexander zatiaľ z nezistených príčin vošiel do protismeru a vletel priamo do auta, v ktorom  boli manželia s dcérou. "Vodič nezvládol ľavotočivú zákrutu, dostal šmyk a prešiel do protismeru," uviedol hovorca policajtov v prešove Daniel Džobaník.

Autor: Katarína Kleknerová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt