Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Brutálny útok v krčme. Šokovaní zákazníci dobití palicami

Zdroj: TV JOJ

12.06.2012 12:30 | Porozbíjali zariadenie bufetu a zaútočili aj na nevinných zákazníkov, ktorých bili palicami hlava - nehlava. Takýto nepríjemný zážitok okúsili v pondelok večer konzumenti jedného podniku v Spišskej Belej.

Troch mužov odviezli záchranári do popradskej nemocnice, útočníci ušli. No ešte v noci skončili v policajných putách. Incident sa odohral krátko po deviatej hodine večer. Vystrašení vedkovia útoku po ňom postávali pred podnikom a odmietali ho akokoľvek komentovať. Vtedy ešte neznámi muži sa im údajne vyhrážili.

Tržné rany na hlavách

Kým mestskí a štátni policajti dokumentovali brutálny atak, popradskí lekári mali v starostlivosti troch zranených mužov. Každý z nich mal okrem iných poranení aj tržné rany na hlave. Jeden zo zbitých chlapov sa priznal, že osadníka z Rakús, ktorý vošiel do krčmy, trochu provokoval. Ten vzápätí zavolal kamarátov a tí začali demolovať nielen zariadenie podniku, ale tĺkli hlava - nehlava aj nevinných zákazníkov.

V pokazenom aute násada od lopaty

Prišli na viacerých autách, no jedno sa im po útoku pokazilo, a tak ho nechali odstavené neďaleko krčmy. V ňom sa našla aj útočná zbraň. Nebola to bejzbalová pálka, ale drevená násada na lopatu. Útočníkov sa belanským policajtom podarilo dolapiť ešte v noci.

Vypátraním vinníkov sa tento prípad ani zďaleka nekončí. Ďalej sa ním budú zaoberať policajti z obvodného oddelenia v Spišskej Belej.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Branislav Tesák

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ, Zuzana Pojedincová

Zdroj: TV JOJ

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt