Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intezívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Bossovia si robia zle aj vo väzení. Černák píše z basy

Zdroj: tv joj

26.12.2011 08:45 | Dvaja údajní bossovia odsúdení na doživotie si navzájom robia zle ešte aj za mrežami. Branislav Adamčo na procese s takzvanými Sýkorovcami obvinil Mikuláša Černáka, že v Ilavskej base štve ľudí a vydiera Adamča. Černák prostredníctvom svojho obhajcu poslal televízii JOJ list, v ktorom reaguje na Adamčove tvrdenia. Tie si pozrel v našich Novinách, ktoré pravidelne sleduje vo svojej cele.

Pred sudcom mali ešte v pondelok vypovedať vo veci utajených odposluchov. Adamčo však začal priamo počas procesu obviňovať Černáka, že manipuluje Urigu vo svoj prospech, že s Urigom zneužívajú trestný poriadok, snažia sa zapáčiť orgánom činným v trestnom konaní tak, aby z toho mal najmä Černák výhody.

O obvineniach sa dozvedel z novín

O obvineniach Adamča sa dozvedel až večer v Novinách. V reportáži o procese sa dozvedel aj tvrdenia Adamča, že Černák nedávno zistil, že na doživotie ho zrejme dostal Mikiho dobrý známy Karol Mello, a Miki sa vraj zbláznil. Adamčo má na krku vraždu, na ktorú si ho údajne najal Mello, a preto chce Černák dostať Mella priamo cez Adamča.

Černák tieto tvrdenia odmieta

"Mikuláš Černák a poveril, aby som dal prehlásenie, že nikdy proti nikomu v súčastnosti nevypovedá, ani pred tým nevypovedal proti Karolovi M., ani vypovedať nebude. Nevie, aké dôvody vedú odsúdeného Adamča k takýmto tvrdeniam" hovorí Černákov obhajca Ján Gereg.

Prečo Adamčo obviňuje Černáka, že štve ľudí? A prečo Černák na jeho tvrdenia reaguje? Faktom je, že kým Adamčo rieši Černáka a Černák Adamča, Karol Mello je na slobode a užíva si vianoce.

Autor: Rasťo Striško

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt