Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Bodnutie do krku a bitka! V Petržalke bolo horúco...

Zdroj: TV JOJ

08.07.2012 17:50 | Zo zatiaľ neznámych dôvodov napadol v sobotu vo večerných hodinách v priestoroch obchodného centra v Petržalke výtržník mladého muža. Podľa polície mu dorezal krk a následne utiekol. Našli ho však jeho kamaráti, a tak bitka medzi Slovákmi a Gruzíncami pokračovala...

Porezal mu krk

Konflikt sa odohral na Einsteinovej ulici, v jednom z väčších obchodných centier v Bratislave. Čoraz viac sa medzi štyrmi Slovákmi a dvoma mužmi z Gruzínska vyostroval. 26-ročného muža z Košíc jeden z cudzincov porezal na krku a dal sa na útek. Na mieste bola okamžite polícia, páchateľ sa mal skryť v ďalšej z prevádzok centra. Na mieste ostalo podľa svedkov veľa krvi.

Spacifikovali ho obuškom

Podľa informácií polície ho napokon dohnali mužovi kamaráti, no výtržník sa nemienil len tak ľahko vzdať. Bitka pokračovala tak, že páchateľ rozbil fľašu o hlavu jedného z kamarátov, napokon ho jeden trafil teleskopickým obuškom. Aj napriek tomu sa výtržníkovi podarilo utiecť.

Po 26-ročnom Gruzíncovi začala polícia pátrať, chytila ho až okolo tretej hodine ráno. Záchranári ho za sprievodu polície previezli do ružinovskej nemocnice, utrpel totiž po zasiahnutí obuškom otras mozgu. "V tomto prípade bolo začaté trestné stíhanie vo veci prečinu výtržníctva. Páchateľovi tak po preukázaní viny hrozí v zmysle trestného zákona trest odňatia slobody na 3 roky," informoval bratislavský policajný hovorca František Peczár.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Andrea Hanúsková

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ, Silvia Mračnová

Zdroj: TV JOJ

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt