Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Autom vpálil do stromu. Mladík (21) bojuje o život

Zdroj: TV JOJ

10.09.2012 15:15 | Nepochopiteľná dopravná nehoda sa stala v nedeľu večer medzi obcami Ludanice a Chrabrany v topoľčianskom okrese. Za volantom sedel iba 21-ročný muž, ktorý na rovnej ceste vrazil priamo do stromu. Auto sa potom ešte prevrátilo na strechu. Podľa našich informácií je jeho stav vážny. S ťažkými zraneniami bojuje v nemocnici o život.

Vodič z doposiaľ nezistených príčin zišiel na rovnej ceste z vozovky a vošiel do priekopy, ktorou sa rútil ďalej a narazil do stromu. Náraz ho odhodil späť na cestu, kde sa ešte prevrátil na strechu.

Z auta kopa šrotu

Okoloidúci sa snažili zranenému pomôcť a keď na miesto dorazili hasiči, tak sa už nachádzal mimo zdemolovaného vozidla, utrpel však ťažké zranenia. Podľa našich informácií z auta povylietavali naokolo aj detské hračky, preto hasiči prehľadávali okolie, či sa tam náhodou nenachádza dieťa. To sa však našťastie nepotvrdilo. Presné príčiny nehody policajti vyšetrujú.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Diana Pavlisová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt