Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Autobus so Slovákmi sa zrazil s autom v Maďarsku! 6 zranených

Zdroj: TV JOJ

20.06.2012 18:02 | Slováci sa aj s deťmi práve zájazdovým autobusom vracali z Chovátska. Cesta domov viedla cez Maďarsko, bolo okolo pol tretej ráno. Vtedy cestujúci zažili šok. Ich autobus sa totiž zrazil s osobným autom, rovnako so slovenskými ŠPZ-tkami! Dvaja ľudia sa zranili ťažko, štyria ľahko. Viac zisťovala reportérka Silvia Mračnová.

Cestujúcich prebudila zrážka s autom

Správu priniesli maďarské portály, počet zranených a nehodu Silvii Mračnovej potvrdilo aj slovenské ministerstvo zahraničia. Pri maďarskom meste Csép sa totiž obe vozidlá dostali do nešťastnej kolízie.

Dvaja ťažko zranení Slováci...

Podľa informácií Mračnovej tak skončili v priekope. Vodič osobného auta aj so spolujazdcom sa zranili ťažko a museli byť prevezení do maďarskej nemocnice. Hasiči ich museli zo zdemolovaného auta vystrihovať. Náraz bol totiž taký silný, že odtrhlo nápravu auta a motor vyletel spod kapoty!

Z dovolenkárov sa zranili štyri osoby ľahko, medzi nimi aj šofér autobusu.

Auto malo prejsť do protismeru

Príčina nehody je stále predmetom vyšetrovania, podľa maďarských portálov však za nehodou stojí zrejme chyba vodiča osobného auta, ktorý mal prejsť z doposiaľ nezistených príčin do protismeru a s autobusom sa čelne zraziť. Ľahko zranení boli ošetrení na mieste. Podľa reportéra Števa Bodora by už mali byť späť doma...

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Štefan Bodor , Andrea Hanúsková

Zdroj: noviny.sk

Zdroj: TV JOJ

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt