2 roky po. Vraždu Nikolky Beblavej (†20) stále neobjasnili

Zdroj: TV JOJ

04.07.2012 17:20 | Pred časom sme vás informovali, že okruh podozrivých z vraždy Nikoly Beblavej sa zužuje. Nie je vylúčené, že je známe už aj meno druhého človeka, ktorý sa mal na tomto brutálnom čine podieľať.

Pomáhal vrahovi aj Šnajder?

Podľa dôkazov z miesta, kde našli Nikolku, je jasné, že jej telo sem nepriniesol vrah sám. Ďalším, ktorý sa mohol na tejto brutálnej vražde podieľať, je údajne Patrik Šnajder. Ten sa vraj mesiac po zmiznutí Nikolky stretol s jej otcom a za peniaze ju chcel nájsť.

Patrik je bývalý úspešný športovec. Reprezentoval Slovensko v silovom trojboji. Je bývalý kukláč, momentálne na úteku pred spravodlivosťou. Je odsúdený na 23 rokov väzenia, keďže ako exkukláč pracoval pre vydieračskú skupinu tzv. Štvrťákov. Polícia sa k týmto informáciam nevyjadruje.

Osudný septembrový večer

Nikolka sa stratila 25.9.2010, keď sa nadránom vracala z diskotéky. Jej telo našli po takmer dvoch mesiacoch pri strelnici neďaleko Čáčova. Prvým z podozrivých by mal byť díler a narkoman s prezývkou Rádža.

Tento muž sa údajne dokáže ukojiť pri žene, ktorá trpí alebo sa nedokáže ovládať. A Nikolka podľa pitvy bola predávkovaná liekmi. Tomuto mužovi mal Patrik pomáhať. Nikolkina rodina dúfa, že na druhé výročie úmrtia ich milovanej dcéry, budú už vrahovia za mrežami.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Juraj Hajdin

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt